حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رونمایی مایکروسافت از لپ تاپ ۱۵ اینچی

مایکروسافت قرار است در دوم  اکتبر طی مراسمی از محصولات تازه خود رونمایی کند. کارشناسان در همین راستا پیش بینی می­ کنند در این مراسم از دستگاه «سرفیس لپ تاپ۳» هم رونمایی شود. به همین علت جزئیاتی از این رایانه در فضای آنلاین منتشر شده است.

بر اساس گزارش وب سایت Winfuture. de، نسخه جدید سری سرفیس لپ تاپ نمایشگری ۱۵ اینچی خواهد داشت. این در حالی است که نسخه های قبلی این دستگاه با نمایشگر ۱۳. ۵ اینچی رونمایی شده بودند. همچنین یک نسخه از« سرفیس لپ تاپ۳» هم با نمایشگر ۱۳. ۵ اینچی ارائه خواهد گردید.

با این وجود نمایشگر بزرگ­تر به معنای آن نیست که مایکروسافت تغییرات زیادی در سری «سرفیس لپ تاپ» ایجاد نموده است . بر اساس گزارش این وب سایت آلمانی نسخه ۱۵ اینچی «سرفیس لپ تاپ۳» با پردازشگر AMD Ryzen ارائه می­ شود.

تاکنون معلوم شده است سه نسخه از «سرفیس لپ تاپ۳» ۱۵ اینچی رونمایی می­ شود ولی هنوز مشخص نیست دقیقا چه نسخه ای از تراشه Ryzen در آن به کار می ­رود . کارشناسان تخمین می­زنند احتمالا از تراشه­ های سری Ryzen۳۰۰۰ در آن ها استفاده می­ شود . تخمین زده می­ شود در نسخه ۱۵ اینچی از نمایشگری با وضوح۴K  استفاده شود. همچنین کارشناسان معتقد هستند این دستگاه مجهز به پورت یو اس بی سی خواهد بود.

ارسال دیدگاه
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X