با توجه به رشد روز افزون خدمات اینترنتی و دنیای تکنولوژی در جهان امروز و نیاز به کالاهای دیجیتال، وب سایت فروشگاه دی‌ جی‌ لند تأسیس شد. هدف این فروشگاه اینترنتی خدمت‌رسانی و تأمین جدیدترین مدل‌ها از معتبرترین برندهای کالای دیجیتال، لوازم خانگی و سرگرمی است.
وب سایت و فروشگاه‌های زنجیره‌ای دی‌ جی‌ لند، همچنین مراکز پس از فروش و گارانتی دی جی سرویس، تحت مالکیت شرکت پارس همراه رسا است. شماره ثبت شرکت ۵۵۳۴۰۲ بوده و بیش از ۲۰ سال فعالیت دارد.

زمینه فعالیت این مجموعه فروش و خدمات پس از فروش کالاهای دیجیتال و لوازم خانگی از قبیل موبایل، تبلت، کامپیوترهای شخصی، لوازم جانبی، انواع گجت های دیجیتال، آلات موسیقی، کالاهای صوتی و تصویری و کنسول‌های بازی در استان‌های تهران و خوزستان بوده و هم‌اکنون در حال گسترش است. مجموعه دی‌ جی‌ لند واردکننده و تأمین کننده برندهای معتبر با خدمات پس از فروش دیجی سرویس است.
دی‌ جی‌ لند در تلاش است ضمن اطلاع‌رسانی جامع، بهترین و متنوع‌ترین خدمات را در برندهای مختلف در اختیار مشتریان قرار دهد. در حال حاضر این فروشگاه از طریق کارشناسان خبره خود در حوزه‌های فروش، خدمات پس از فروش، بازاریابی، تأمین کالا و ارسال فعال است و در ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان خواهد بود.