در روند خرید از سایت دی جی لند شرکت جهان پارس تتیس از نظر حقوقی به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی که سفارش را ثبت میکند به عنوان خریدار محسوب می  شود.

توجه :

عکس محصولات موجود در سایت تنها به عنوان آشنایی کاربر با محصول قرار داده شده است و امکان تفاوت آنها با محصول ارسالی محتمل است پس برای جلوگیری از هرگونه مشکلی بهتر است توضیحات مرتبط با محصول انتخابی توسط کاربر به خوبی مطالعه شود.

قیمت گذاری محصولات این سایت شامل عوارض ها و مالیات می باشد. ممکن است در مواردی  مبلغی به قیمت محصول به عنوان هزینه ی ارسال و بیمه محصول اضافه شود.

مکان مورد نظر برای ارسال محصولات سایت توسط خریدار مشخص می شود و دی جی لند  موظف است محصول خریداری شده را در مکان و زمان معین و با رعایت اصول ارسال به خریدار تحویل دهد و در صورت عدم حضور خریدار در محل هزینه ارسال از خریدار دریافت خواهد شد.

در صورتی که سایت قادر به ارسال نباشد یا محصول موجود نباشد سفارش لغو خواهد شد . و اگر خریدار محصول را خریده باشد مبلغ واریزی به حسابش بر خواهد گشت.

در صورت وجود هرگونه مشکل و نقص فنی در کالای ارسالی توسط سایت خریدار می بایست در لحظه ی تحویل کالا را بررسی کند و به متصدی تحویل اعلام نماید تا کالا مرجوع شود.