دوربین شیائومی Mi 10T Pro از پرچم داران بهتر عمل می‌کند

به نظر می‌رسد عملکرد دوربین شیائومی Mi 10T Pro از نظر کیفیت در بالای لیست قرار دارد. این دوربین چندین گوشی هوشمند دیگر با مشخصات بالاتر را پشت سر می‌گذارد. دقیقا از آن مواردی است که خرید گوشی را برای ما جذاب می‌کند.

رتبه بندی DxOMark، دوربین شیائومی و هواوی را در صدر فهرست دوربین‌های با کیفیت قرار داد. در این رتبه بندی حتی آیفون ۱۲ پرو مکس و سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا را پشت سر گذاشته است.

عملکرد دوربین شیائومی Mi 10T Pro به همراه چندین گوشی هوشمند از جمله سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ به خاطر عملکرد خود در صدر جدول هستند. با این حال، یک تلفن هوشمند میان رده مانند شیائومی Mi 10T Pro از سایرین با کیفیت‌تر است.

دوربین شیائومی mi10T pro

 با توجه به رتبه‌بندی DxOMark، دوربین شیائومی Mi 10T Pro جایگاه محکمی را در بین ۵ تلفن هوشمند برتر تثبیت کرده است. این گوشی به راحتی از دستگاه‌هایی مانند گلکسی Note 20 Ultra بهتر عمل می‌کند.

با ورود به جزئیات این رتبه‌بندی مسائل مختلفی را برای دستیابی به این نتیجه اختصاص داده‌اند. در این لیست آمده است که شیائومی Mi10T Pro «با دوربین بهترین تلفن‌های شیائومی که بزرگ‌نمایی بیشتری دارند، مطابقت ندارد. اما مطمئنا این گوشی در بخش میان‌رده جایگاه خود را حفظ می‌کند.»

مشخصات دوربین شیائومی Mi 10T Pro

پشت گوشی شیائومی Mi10T Pro 5G سه دوربین وجود دارد.

یک لنز اصلی دوربین شیائومی Mi 10T Pro عریض است، یک فوق‌العاده عریض و یک لنز ماکرو اختصاصی هم دارد.

ماژول عریض اصلی دارای یک سنسور Quad-Bayer 108 مگاپیکسلی با ۲ × ۲ پیکسل است که از خروجی نهایی ۲۵ مگاپیکسل برخوردار است. به لنز دیافراگم f / 1.7 معادل ۲۶ میلی‌متر با تشخیص فاز DAF و به تثبیت کننده تصویر نوری متصل است.

شیائومی mi10T pro

همچنین یک دوربین فوق‌العاده عریض وجود دارد که از طریق لنز دیافراگم f / 2.4 معادل ۱۳ میلی‌متر، میدان دید ۱۲۳ درجه را ارائه می‌دهد. تصاویر را روی سنسور آرایه استاندارد ۱۳ مگاپیکسلی با ۱٫۱۲ میکرومتر پیکسل ضبط می‌کند.

با تکمیل سه‌گانه دوربین شیائومی Mi10T Pro 5G ، همچنین یک دوربین ماکرو اختصاصی با سنسور ۵ MP و لنز فوکوس خودکار با دیافراگم f / 2.4 ارائه می‌دهد.

شیائومی Mi 10T Pro 5G با کیفیت ۸K با نرخ ۳۰ فریم در ثانیه (فریم در ثانیه) ، ۴K با سرعت ۳۰/۶۰ فریم در ثانیه و ۱۰۸۰p با سرعت ۱۲۰ فریم در ثانیه فیلم برداری می‌کند. از قابلیت تثبیت الکترونیکی (gyro-EIS) با قابلیت ژیروسکوپ برای کنترل جلوه‌های حرکتی برخوردار است.

اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »

اخبار