بهترین روش های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

 بهترین روش های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

احتمالا پیش آمده که به دنبال بهترین روش های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام بوده تا امکان دانلود این تصاویر را داشته و آن‌ها را ذخیره کنید. حتما این موضوع رخ داده که هنگام گشت و گذار در اینستاگرام، تصویر پروفایل یکی از کاربران توجه ما را به خود جلب می‌کند. معمولا کاربران زیادی تصاویر جذاب یا هنری را به عنوان عکس پروفایل خود قرار می‌دهند که همین مسئله باعث می‌شود علاقه‌مند به دانلود تصویر موردنظر شویم. در صورتی که قصد دارید عکس پروفایل اینستاگرام یکی از کاربران را دانلود کنید، باید بدانید روش‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها برای دانلود استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم روش‌های دانلود عکس پروفایل از اینستاگرام را به صورت کامل آموزش دهیم تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به خواسته خود دست پیدا کنید؛ با ما همراه باشید.

۱: Instagram Profile Picture Downloader

Instagram Profile Picture Downloader

به عنوان نخستین روش ار بهترین روش های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام، باید بگوییم که شما می‌توانید از وب سایت دانلودر اینستاگرام استفاده کنید. در این بخش شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تصویر پروفایل اینستاگرام را به صورت آنلاین و با اندازه کامل ذخیره‌سازی کنید تا امکان دانلود تصویر با کیفیت HD فراهم شود. برای انجام این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا باید وارد آدرس Instagram Profile Picture Downloader شوید.
 • هم اکنون باید نسخه مرورگر وب اینستاگرام را بازگشایی کنید. در ادامه باید نام کاربری را جستجو کرده و لینک موردنظر را کپی کنید.
 • در ادامه کار باید لینک کاربری را در بخش URL وب سایت موردنظر قرار دهید تا امکان انتخاب گزینه View فراهم شود.
 • زمانی که تصویر پروفایل اینستاگرام موردنظرتان نمایش داده شد، می‌توانید تصویر را با کیفیت HD دانلود کنید.

۲: Pokoinsta Profile Picture Downloader

Pokoinsta Profile Picture Downloader

یکی دیگر از ابزارهای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام را باید Pokoinsta معرفی کرد. این ابزار رایگان به عنوان یکی از بهترین روش های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام شناخته می‌شود که می‌توان از آن برای ذخیره‌سازی و دانلود تصاویر پروفایل اینستاگرام استفاده کرد. شما می‌توانید این کار را با اندازه کامل و با کیفیت بالا انجام دهید. در صورتی که قصد دارید دانلود عکس پروفایل از اینستاگرام را با Pokoinsta انجام دهید، کافی است مراحل زیر را دنبال کرده تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید:

 • یک نسخه مرورگر وب اینستاگرام را بازگشایی کنید. در ادامه کار به صفحه پروفایل شخصی که می‌خواهید تصویر پروفایل آن را دانلود کنید، ورود کرده و لینک موردنظر را کپی کنید.
 • هم اکنون باید Pokoinsta را در کامپیوتر بازگشایی کرده و لینک موردنظر را در باکس مخصوص قرار دهید. زمانی که این کار را انجام دادید، باید روی گزینه دانلود (Download) کلیک کنید.
 • یک دقیقه منتظر بمانید، سپس عکس پروفایل اینستاگرام برای دانلود در دسترس شما قرار دارد. شما باید روی گزینه دانلود عکس (Download Image) کلیک کنید تا تصویر در رایانه شما بارگیری شود. در نهایت باید یک موقعیت مکانی به منظور ذخیره تصویر ارائه کنید تا کار به سرانجام برسد.

۳: Indownloader

Indownloader

Indownloader یک وب سایت مخصوص دانلود عکس پروفایل اینستاگرام به حساب می‌آید که می‌تواند تصاویر را باکیفیت بسیار بالا در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین استفاده از این وب سایت به صورت رایگان بوده و کاربران می‌توانند از آن در سریع‌ترین زمان ممکن برای دانلود نمایه‌های موردنظرشان استفاده کنند. روش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با Indownloader به ترتیب زیر بوده و باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • یک نسخه مرورگر وب اینستاگرام را بازگشایی کنید. هم اکنون باید کاربر موردنظرتان که قصد دارید تصویر پروفایل آن را ذخیره‌سازی کنید، پیدا کرده و لینک مربوط به پروفایل آن را کپی کنید.
 • هم اکنون باید Indownloader را در کامپیوتر خود بازگشایی کنید. نام کاربری اینستاگرام یا آدرس اینترنتی که در گذشته کپی کرده‌اید را در بخش موردنظر Paste کنید.
 • در ادامه کار باید روی گزینه مشاهده (View) کلیک کنید. شما به زودی می‌توانید عکس پروفایل اینستاگرام خود را مشاهده کرده و انتخاب کنید که آن را با Indownloader دانلود خواهید کرد.

تمام شد! شما می‌توانید تصویر پروفایل اینستاگرام موردنظرتان را در سریع‌ترین زمان ممکن با Indownloader دانلود و ذخیره‌سازی کنید. از مهم‌ترین نکات پیرامون این مسئله، باید به دانلود تصویر با وضوح کامل اشاره کرد.

۴: Instadp

Instadp

یکی دیگر از بهترین روش های دانلود عکس پروفایل اینستاگرام رایگان موجود و در دسترس که در زمینه دانلود تصویر پروفایل اینستاگرام کاربرد دارد، Instadp بوده که در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تاوند پاسخگوی نیاز کاربران باشد. شما می‌توانید به سادگی از این ابزار برای دانلود تصویر پروفایل شبکه اجتماعی اینستاگرام خود استفاده کنید. برای انجام این کار لازم است مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

 • یک نسخه مرورگر وب اینستاگرام را بازگشایی کنید. در ادامه کار، کاربر موردنظر را پیدا کرده و لینک مربوط به صفحه آن را کپی کنید.
 • شما باید Instadp را در کامپیوتر خود بازگشایی کنید. سپس نخستین تنظیم را انتخاب کرده که همان Instagram Profile Picture Downloader است.
 • شما باید نام کاربری یا لینک پروفایل کاربر موردنظرتان را وارد کرده و گزینه Get را انتخاب کنید.
 • در ادامه کار باید روی گزینه دانلود (Download) کلیک کنید تا کار دانلود عکس به پایان برسد. هم اکنون شما می‌توانید تصویر موردنظرتان را در کامپیوتر و در موقعیت مکانی که آن را ذخیره‌سازی کرده‌اید با وضوح بالا مشاهده کنید.

۵: Instagram Downloads

Instagram Downloads

Instagram Downloads را باید به عنوان یکی از وب سایت‌های خدمات آنلاین معرفی کرد که به شما اجازه می‌دهد تصاویر اینستاگرام را از پروفایل خود یا شخص دیگری دانلود و ذخیره‌سازی کنید. برای انجام این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 • یک نسخه مرورگر وب اینستاگرام را بازگشایی کنید. در ادامه کار باید لینک صفحه پروفایل کاربر موردنظرتان را انتخاب کرده و کپی کنید.
 • هم اکنون باید Instagram Downloads را در کامپیوتر خود بازگشایی کنید. لینک را در بخش موردنظر قرار داده یا نام کاربری مربوط به کاربر موردنظرتان را وارد کرده و روی گزینه Search کلیک کنید.
 • در ادامه کار باید روی گزینه دانلود عکس (download Image) کلیک کنید تا کار دانلود به صورت خودکار شروع شود. شما می‌توانید تصویر پروفایل اینستاگرام را در بخش Recent Download کامپیوتر مشاهده کنید.

هم اکنون موفق شدید کار دانلود عکس پروفایل اینستاگرام را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

معرفی بهترین گوشی ها برای بلاگری و ادمین اینستاگرام

سخن آخر

در صورتی که از اینستاگرام استفاده می‌کنید و هنگام جستجو، تصویر پروفایل یکی از کاربران توجه شما را به خود جلب کرد، می‌توانید دانلود تصویر را به سادگی انجام دهید. ابزارهای زیادی برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در دسترس قرار دارند. در این مقاله سعی شد بهترین روش‌های دانلود پروفایل اینستاگرام را به شما آموزش دهیم تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به خواسته خود دست پیدا کنید. این ابزارها به صورت رایگان در دسترس قرار دارند و شما می‌توانید تصویر تمام پروفایل‌ها را با وارد کردن لینک پیج یا نام کاربری پروفایل، دریافت کنید.

مصطفی آرایشگر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *