galaxy watch 3 نام مدل جدید ساعت هوشمند سامسونگ

galaxy watch 3

ما انتظار داشتیم ساعت هوشمند جدید سامسونگ Galaxy Watch ۲ باشد، اما شایعه‌ای مبنی بر اینکه سامسونگ ساعت جدیدش را galaxy watch 3 نامیده است؛ حالا از طرف خود سامسونگ نیز تایید شد.

مرجع صدور مجوز NBTC با صدور گواهی تازه‌ای اعلام کرده که ساعت هوشمند آتی سامسونگ با چه نام و اندازه وارد بازار خواهد شد.

در چند وقت اخیر شایعات مختلفی درباره ساعت هوشمند بعدی سامسونگ منتشر شده است. در جدیدترین گزارش به نام و یکی از ویژگی‌های اصلی این دستگاه اشاره شده است. مرجع NBTC، در اسنادی اعلام کرد که نام این دستگاه galaxy watch 3 است و حداقل شاهد یک مدل با اندازه ۴۱ میلی‌متری از آن خواهیم بود.

به نظر می‌رسد این پرش نام به گلکسی واچ ۳ برای تمایز با دستگاه دیگر سامسونگ یعنی Galaxy Watch Active 2 که یک ساعت هوشمند ورزشی است، باشد. پس می‌توان نتیجه گرفت شایعاتی که پیش از این در مورد ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 2 شنیده‌ایم در واقع می‌تواند؛ در مورد ساعت هوشمند Galaxy Watch 3 باشد.

galaxy watch 3

ویژگی‌های احتمالی galaxy watch 3

 ساعت هوشمند بعدی سامسونگ به نظر می‌رسد؛ نسخه ۴۵ میلی‌متری هم خواهد داشت. این دو نسخه کمی کوچک‌تر از نسخه‌های قبلی گلکسی واچ خواهند بود. کاهش اندازه بدنه در ساعت‌های هوشمند اتفاق خوبی است؛ چون اندازه‌های بالا برای کاربران نمی‌تواند خیلی جذاب باشد.

پیش‌ از این شایعاتی مبنی بر اینکه galaxy watch بعدی مثل مدل قبلی لبه‌ای قابل چرخاندن دارد مطرح بود. علاوه بر این، ظاهرا مدلی از این محصول با بدنه تیتانیومی تولید می‌شود تا مقاومت بالایی داشته باشد. گفته می‌شود که گلکسی واچ بعدی از GPS، WIFI، Bluetooth و LTE پشتیبانی خواهد کرد.

این ساعت هشت گیگابایت فضای داخلی خواهد داشت و انرژی خود را از یک باتری ۳۳۰ میلی‌آمپر ساعتی تامین می‌کند. این دستگاه در ویتنام تولید می‌شود و از شارژ بی‌سیم ۵ واتی پشتیبانی خواهد کرد. گرچه هنوز نمی‌توان با اطمینان کامل از زمان روانه شدن گلکسی واچ ۳ به بازار خبر داد. اما شایعات مبنی بر این است که galaxy watch 3 احتمالا همراه با سری گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی فولد ۲ در ماه اوت معرفی خواهد شد.

اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »

اخبار