امکان تحویل حضوری سفارش‌های سایت در شعب دی‌جی‌لند

 امکان تحویل حضوری سفارش‌های سایت در شعب دی‌جی‌لند

دی‌جی‌لند به تازگی امکان تحویل سفارش‌های وب‌سایت در شعب خود را ممکن کرده است. این امکان در جهت پاسخ به نیاز مشتریانی بوده که به دلایل مختلف تمایل دارند سفارش خود را به‌صورت حضوری تحویل بگیرند. دلایلی از جمله زمان‌بندی در تحویل غیرحضوری و انتظار چند ساعته جهت تحویل گرفتن سفارش خود در نشانی مورد نظر. در ادامه شما را با نحوه دریافت حضوری سفارش‌های آشنا می‌کنیم.

خرید از دی‌جی‌لند به صورت اقساطی

تفاوت سفارش حضوری و غیر حضوری

امکان دریافت حضوری سفارش‌ها در شعب دی‌جی‌لند از نظر هزینه و سرعت با دریافت سفارش‌ غیر حضوری توسط کاربر متفاوت است.

تحویل سفارش به‌صورت حضوری در شعب دی‌جی‌لند برای خریدار رایگان است. در حالی که هزینه ارسال در سفارش‌های غیرحضوری به آدرس کاربر، با توجه به زمان، نحوه ارسال و وزن سفارش محسابه می‌شود.

تفاوت بعدی سرعت دریافت سفارش است. کاربر در این سرویس سفارش‌ خود را نسبت به تحویل غیرحضوری سریع‌تر دریافت می‌کند.  همچنین در این سرویس امکان ارتباط مستقیم و گفتگو با کارشناسان دی‌جی‌لند فراهم می‌شود. این امر می‌تواند برای بسیاری از افراد تجربه خوشایندی باشد چرا که می‌توانند به صورت مستقیم سوالات احتمالی خود را در مورد محصول خریداری شده با کارشناسان مطرح نمایند.

 

نحوه انتخاب تحویل حضوری در زمان ثبت سفارش

برای دریافت سفارش خود به‌صورت حضوری از شعب دی‌جی لند کافیست تا محصول مورد نظر را انتخاب و پس از رفتن به سبد خرید و انتخاب گزینه ثبت سفارش، در صفحه نحوه دریافت، گزینه انتخاب شعبه تحویل را انتخاب نمایید.

tahvil hozoori-1

حال می‌بایست شعبه مورد نظر خود را جهت دریافت حضوری سفارش انتخاب نمایید. در مقابل نام هر شعبه می‌توان بازه تحویل (روز و ساعت دریافت) را  مشاهده کرد. در نهایت و پس از انتخاب شعبه مورد نظر، گزینه تایید شعبه تحویل را انتخاب کنید.

tahvil hozoori-2

فرشاد مرعشیان

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *