ممکن است سامسونگ گلکسی A72 دارای دوربین چهارگانه باشد نه پنج‌گانه

سامسونگ گلکسی A72

سامسونگ گلکسی A72 ممکن است به جای تنظیم دوربین پنج گانه که قبلا شایعه شده بود با تنظیم دوربین پشتی چهارگانه همراه باشد. شایعات حاکی از آن است که این مدل دارای چهار دوربین است نه پنج دوربین در پشت، البته تعداد این دوربین‌ها تاثیری در خرید گوشی سامسونگ A72 نخواهد داشت و کیفیت در این مورد موثر است.

بر طبق گزارشی که در ماه سپتامبر منتشر شده بود؛ گلکسی A72 اولین گوشی سامسونگ است که در پشت آن با تنظیم دوربین پنج‌گانه عرضه می‌شود. پس می‌توانیم به خرید گوشی جدید با کیفیت فکر کنیم.

سامسونگ گلکسی A72

سامسونگ A52 نیز چهارگانه است

علاوه بر این مدل گلکسی A52 سامسونگ گویا دوربین چهارگانه خواهد داشت. این مدل نیز در سال آینده به بازار خواهد آمد. سامسونگ با گلکسی A9 مدل ۲۰۱۸ اولین گوشی هوشمند مجهز به ماژول دوربین چهارگانه را به دنیا معرفی کرد.

انتظار می‌رود که این تلفن با پشتیبانی از 5G ارائه شود. سامسونگ هیچ اطلاعاتی در مورد گلکسی A72 به اشتراک نگذاشته است. اما این تلفن در میان ۹ گوشی از سری A سامسونگ خواهد بود که طبق گزارشات در ژانویه با مارک تجاری ثبت شد.

سامسونگ گلکسی A72

ویژگی‌های احتمالی سامسونگ گلکسی A72

در ماه سپتامبر ، گزارش شد که گلکسی A72 اولین تلفن هوشمند این شرکت با پنج سنسور دوربین در پشت است. در آن زمان گفته شد که این تنظیمات شامل یک دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی، یک دوربین فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی، یک دوربین تله فوتو ۸ مگاپیکسلی با بزرگنمایی نوری ۳ برابر، یک دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلی و یک دوربین عمق ۵ مگاپیکسلی است. سنسور در قسمت جلو گفته شد که گلکسی A72 با یک سنسور ۳۲ مگاپیکسلی عرضه می‌شود.

همچنین انتظار می‌رود سامسونگ از سال آینده فناوری لرزش‌گیر نوری (OIS) را در مدل‌های سطح بالای Galaxy A خود ارائه دهد. این ویژگی معمولا به گوشی‌های پرچمدار سری Galaxy S و Galaxy Note محدود می‌شود.

در مقایسه‌ای میان دوربین گلکسی A71 با A72 می‌توان گفت که سامسونگ دوربین ۸ مگاپیکسلی تله‌فوتوی مشابهی با گلکسی اس ۲۰ FE را به ترکیب دوربین‌های A71 اضافه کرده است.

اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »