سامسونگ برنامه Samsung Game Driver را برای دستگاه‌های گلکسی خود منتشر کرد

Samsung Game Driver

سامسونگ سرانجام برنامه GameDriver را برای سامسونگ گلکسی S20 و سامسونگ گلکسی Note 20 منتشر کرد. برنامه GameDriver مبتنی بر Google GPU Inspector Tool است که در اوایل سال جاری رونمایی شد. برنامه جدید نوید می دهد «بهترین تجربه بازی با عملکرد گرافیکی بهبود یافته در دستگاه‌های Galaxy» را به ارمغان بیاورد.

برنامه GameDriver با سامسونگ گلکسی S20، سامسونگ گلکسی S20 +، سامسونگ گلکسی S20 Ultra، سامسونگ گلکسی S20 FE، سامسونگ گلکسی  Note 20 و سامسونگ گلکسی  Note 20 Ultra سازگار است.

اگر از خود می‌پرسید که آیا این مدل روی هر دو نوع Exynos و Snapdragon این تلفن‌های هوشمند کار می‌کند. باید گفت سامسونگ دو نسخه از این برنامه را منتشر کرده است. یکی برای نسخه‌های Snapdragon (GPU Adreno) و دیگری برای Exynos (GPU Mali).

پشتیبانی گسترده Samsung Game Driver

سامسونگ GameDriver در حال حاضر تنها از سه بازی پشتیبانی می‌کند. اما پشتیبانی گسترده‌تری نیز در آینده ارائه خواهد داد.

برنامه Samsung Game Driver به سامسونگ اجازه می‌دهد تا در صورت بروز مشکل، به روزرسانی سخت افزار و رفع اشکال در تلفن‌های هوشمند خود را بدون نیاز به انتشار به روزرسانی کامل سیستم عامل انجام دهد. این برنامه را می‌توان مستقیما از طریق Play Store به روزرسانی کرد. این شرکت همچنین می‌تواند عملکرد و ثبات را برای بازی‌های پشتیبانی شده منتشر کند.

در  توضیحات این برنامه، سامسونگ ذکر کرده است که در حال حاضر از سه بازی Black Desert ، Call of Duty: Mobile و Fortnite پشتیبانی می‎‌کند. این شرکت همچنین گفته است که در آینده از دستگاه‌ها و بازی‌های بیشتری پشتیبانی خواهد کرد. اما چارچوب زمانی خاصی ارائه نداده است.

چند کاربر که برنامه را در دستگاه های سامسونگ گلکسی  S20 یا سامسونگ گلکسی  Note 20 نصب یا به روز کرده‌اند؛ از کاهش عملکرد و راه اندازی مجدد سیستم شکایت دارند.

بسیاری از استودیوهای بازی‌سازی ، توسعه دهندگان بازی و توسعه دهندگان سایر ابزارهای مربوط به بازی‌های موبایلی برای پشتیبانی از برنامه GameDriver با سامسونگ همکاری کرده‌اند. این شرکت‌ها شامل Crytek ، Deep Silver ، Game Evil ، Microsoft ، Square Enix ، Super Evil Megacorp ، Turn 10 و Unity است.

اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »