۵ برنامه برتر رایگان تماس و ارسال پیامک

به وسیله برنامه‌های تماس و ارسال پیامک رایگان می‌توانید بدون پرداخت هزینه با دیگران تماس بگیرید و پیامک ارسال و دریافت کنید. با داشتن اینترنت هیچ هزینه‌ای بابت این تماس‌ها پرداخت نخواهید کرد. باتوجه به تمامی مقادیری که مردم برای گرمایش، برق، اینترنت و تلویزیون هزینه می‌کنند؛ با چنین هزینه‌های گزافی شاید لازم باشد که یاد بگیرید می‌توانید از اساسی‌ترین ویژگی‌های تلفن خود، تماس و پیام کوتاه به صورت رایگان استفاده کنید.

در حال حاضر ده‌ها برنامه در ایالات متحده موجود است که هنگام اتصال به اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان ارائه می‌دهند. تقریبا در همه برنامه‌ها، شما باید شماره خود را انتخاب کنید. در ازای تماس و ارسال پیام کوتاه، چند تبلیغ در برنامه به شما نشان داده می‌شود. شما علاوه بر کسانی که از این برنامه‌ها استفاده می‌کنند؛ می‌توانید به هر شماره تلفنی در کشور پیامک ارسال کنید یا با آن تماس بگیرید.

برنامه برتر رایگان تماس TextNow

 برنامه TextNow

ساده‌ترین برنامه‌ای که می‌شود از آن برای تماس و ارسال پیامک رایگان استفاده کرد TexNow است. این سرویس معتبرترین و دوست داشتنی‌ترین سرویس پیام کوتاه و مکالمه رایگان بوده و امتیازی که این برنامه توانسته است در پلی استور کسب کند ۴٫۴ است.

 TextNow مانند اکثر برنامه‌های تماس رایگان دیگر کار می‌کند. شماره تلفن رایگان خود را انتخاب می‌کنید و هنگام اتصال به وای فای امکان تماس تلفنی و پیامک رایگان را برای شما فراهم می‌کند. این برنامه نسخه دسکتاپ هم دارد.

نسخه پریمیوم این برنامه که با ده دلار قابل خریداری است؛ این امکان را به شما می‌دهد که در صورت عدم اتصال به اینترنت نیز بتوانید تماس برقرار کنید. آن‌ها یک کیت برقراری تماس برای شما ارسال می‌کنندکه امکان دسترسی به شبکه  sprintرا می‌دهد. این برنامه برای آمریکایی‌ها قابل دسترس بوده و از آن به عنوان محبوب‌ترین برنامه تماس و ارسال پیامک رایگان نام می‌برند.

Google Voice

برنامه Google Voice

گوگل چند برنامه ارتباطی مانند Duo  و Hangouts دارد که با آن‌ها می‌توان تماس ویدیویی برقرار کرد. اما  Google Voice برای کسانی که می‌خواهند پیام کوتاه ارسال کنند یا تماس بگیرد؛ بهترین انتخاب است. برنامه را نصب کنید و شماره مورد نظر برای استفاده را انتخاب کنید. با استفاده از این برنامه شما می‌توانید به هرجای ایالات متحده و کانادا که دارای اتصال وای فای است؛ مکالمه کنید و پیام رایگان بفرستید.

برنامه Google Voice فضای ذخیره‌سازی پیام صوتی رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد. این برنامه بهترین و ساده‌ترین گزینه است برای هر کسی که می‌خواهد بدون دردسر تماس بگیرد و پیام کوتاه رایگان ارسال کند. علاوه بر این هیچ تبلیغاتی در برنامه Google Voice وجود ندارد

 به وسیله این برنامه نیازی ندارید به همه شماره‌‌های یک شخص دسترسی داشته باشید تا او را پیدا کنید. نام شخص را انتخاب کرده تا تمام شماره تماس‌های او گرفته شود. با این برنامه می‌توانید افراد مزاحم را بلاک کنید. همچنین برای مدت مشخص و در زمان مشخص آن‌ها را بلاک کنید. این برنامه پیام‌های صوتی را به طور خودکار تبدیل به متن کرده و شما آن را مشاهد می‌کنید.

 Text Free

برنامه  Text Free 

این برنامه به اندازه برنامه‌های قبل کارایی گسترده ندارد؛ اما می‌توان از آن به عنوان گزینه‌های بعدی استفاده کرد. همان‌طور که از نامش پیداست، تا زمانی که از Wi-Fi استفاده می‌کنید، می‌توانید پیام‌های متنی نامحدود ارسال کنید. اما تماس‌های تلفنی داستان دیگری دارد.

تماس‌هایی که با برنامه Text Free به تلفن‌های دیگر گرفته می‌شوند یا با آن‌ها برقرار می‌شوند؛ رایگان و نامحدود هستند. اگر بخواهید خودتان با شماره تلفنی تماس بگیرید که از این برنامه استفاده نمی کند؛  فقط ۶۰ دقیقه در ماه قادر به برقراری تماس خواهید بود. با اندکی هزینه البته می‌توان این مشکل را حل کرد. همچنین می‌توانید تبلیغات را حذف کرده و با ۵ دلار در ماه مکالمه نامحدود دریافت کنید.

textPlus

برنامه textPlus

برنامهtextPlus  تماس تلفنی رایگان ارائه نمی‌دهد؛ اما شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای به هر تعداد پیامک ارسال کنید. برای استفاده از این سرویس مانند سایر برنامه‌های موجود در این لیست، شماره خود را انتخاب می‌کنید. هر زمان که از وای فای استفاده ‌کنید؛ می‌توانید متن را ارسال و دریافت کنید.

 تماس‌های ورودی و پیام‌های صوتی نیز با textPlus رایگان هستند؛ اما اگر می‌خواهید تماس‌های خروجی برقرار کنید؛ باید در هر دقیقه حدود ۰٫۰۲ دلار بپردازید.

برای استفاده از این سرویس نیز مانند اکثر برنامه‌های تماس تلفنی و پیام کوتاه، مجبورید چند تبلیغ را تحمل کنید. این برنامه در اپ استور امتیاز ۳٫۸ را به دست آورده است.

Dingtone

برنامه Dingtone

استفاده از این برنامه نیز راحت است. شماره تلفن دلخواه‌تان را در اختیارتان قرار می‌دهد. به شما امکان می‌دهد تا زمانی که به وای فای متصل باشید هر تعداد پیام کوتاه را که می‌خواهید ارسال کنید.  به شرطی که شخصی که با او تماس می گیرید از برنامه Dingtone نیز استفاده کند. زمانی که به وای فای متصل باشد، می‌توانید هر تعداد تماس بگیرید. بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای با دوستان خود در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

اگر می‌خواهید با شماره‌های خارج از برنامه تماس بگیرید؛  باید با تماشای فیلم‌ها یا تکمیل اعلام حضورهای روزانه اعتبارات رایگان کسب کنید. همچنین می‌توانید هزینه تماس‌های تلفنی را مستقیما پرداخت کنید. هزینه مکالمه در ایالات متحده هر دقیقه ۰٫۰۹ دلار است.


اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.