بازی همستر کامبت چیست و چگونه در آن استخراج انجام می‌شود؟

 بازی همستر کامبت چیست و چگونه در آن استخراج انجام می‌شود؟

تعداد طرفداران بازی‌های درآمدزا هر روز در حال افزایش بوده و اخیرا بازی همستر کامبت نیز بسیار محبوب شده و اسم آن در میان کاربران در حال گردش است. اما موضوعی که ذهن بسیار از کاربران را درگیر کرده است، این بوده که “بازی همستر کامبت چیست و چگونه در آن استخراج انجام می‌شود؟”

بازی همستر کامبت یک بازی Tap to earn بوده که در بستر تلگرام فعالیت کرده و کاربران این پیام‌رسان می‌توانند با اجرای آن، سکه‌های درون برنامه‌ای آن را دریافت کنند. این بازی اعلام کرده که در آینده‌ای نزدیک، اقدام به عرضه توکن خود بر بستر بلاکچین TON خواهند کرد. این موضوع سبب شده تا کاربران بیشتری به سمت این بازی جذب شوند.

در این مقاله ما به دنبال معرفی بازی همستر کامبت و بررسی آن بوده تا ببینم چرا بیش از ۱۶۴ میلیون کاربر در تلگرام مشغول انجام آن بوده و آینده آن به چه گونه است. پس ادامه این مطلب را از دست ندهید!

همستر کامبت چیست؟

سوال بسیاری از کاربران در این روزها، این است که “همستر کامبت چیست؟”

در پاسخ به این سوال باید عنوان کرد که همستر کامبت که با اسامی دیگری همچون “همستر کمبات، همستر کومبات، همستر کومبت و همستر کمبت” نیز شناخته می‌شود، یک بازی Tap to Earn بوده که پس از موفقیت نات کوین و تپ سواپ، در تاریخ ۶ فروردین ماه ۱۴۰۳ راه‌اندازی شد.

این بازی در مدت زمان ۱۱ روز پس از معرفی، موفق به جذب ۱ میلیون کاربر شد و هم‌اکنون بیش از ۱۶۴ میلیون کاربر داشته و تعداد قابل توجه از کاربران ایرانی نیز مشغول انجام این بازی هستند.

در این بازی، شما نقش مدیر یک صرافی دیجیتالی را داشته که می‌تواند درآمد خود را کنترل کند. در این بازی برای استخراج همستر، در کنار قابلیت Tap to Earn، شما باید ماموریت‌ها و وظایف محول شده در بازی را انجام داده و همچنین با دعوت از دوستان خود، همستر هدیه بگیرید.

بازی همستر کامبت کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه ندارد. البته سازندگان این بازی، اعلام کرده‌اند که اقدام به عرضه توکن‌های این بازی در بستر شبکه بلاکچین TON در آینده نزدیک خواهند کرد. با وجود این موضوع، زمان این عملیات مشخص نبوده و باید دید پس از اتمام دوره استخراج، بر بستر چه صرافی‌هایی عرضه خواهد شد.

آموزش بازی همستر + چگونه استخراج در این بازی

برای شروع این بازی و آغاز استخراج همستر، باید وارد لینک زیر شده تا ربات اصلی این بازی برای شما نمایش داده شود.

لینک ربات اصلی بازی همستر کمبات

سپس در صفحه باز شده تلگرام، روی دکمه Play کلیک کنید. (توجه به این نکته ضروری است که این بازی تنها روی نسخه موبایل و تبلت قابل اجرا بوده و نسخه وب و کامپیوتر تلگرام، آن را پشتیبانی نخواهد کرد.)

در این مرحله صفحه‌ای مشابه تصویر زیر نمایش داده می‌شود.

در این قسمت می‌توانید پنل اصلی بزای ربات همستر کامبت مشاهده کرده که شامل ۴ بخش اصلی است. همچنین با کلیک روی شخصیت بازی، می‌توانید ماین کردن را شروع کنید.

بخش‌های اصلی بازی همستر کامبت شامل:

  • Airdrop: در حال حاضر این بخش غیر فعال بوده و با کلیک روی آن، لیست برنامه‌های بازی همستر کامبت برای شما نمایش داده خواهد شد.
  • Eran: در این بخش با انجام ماموریت و تسک‌های مختلف، توکن یا سکه‌های بیشتری را به دست می‌آورید.
  • Friends: در این بازی نیز با دعوت دوستان خود، درآمد بیشتری کسب می‌کنید.
  • Mine: در این بخش با انجام ماموریت‌های مختلف، می‌ـوانید درآمد ساعتی داشته و حتی در زمان آفلاین بودن نیز اقدام به استخراج توکن کنید.
  • Exchange: برای انتخاب مدیریت هر صرافی، وارد این بخش می‌شوید.

نکات و استراتژی‌های مورد نیاز برای افزایش بهره‌وری استخراج

با توجه به قول سازنده مبنی بر حضور این توکن در بستر شبکه TON، کاربران به دنبال نکات و استراتژی‌های مورد نیاز برای افزایش بهره‌وری استخراج توکن‌ها در این بازی هستند. بهترین راهکار با توجه به نوع بازی، تداوم حضور در محیط این بازی است. برای حضور مداوم و دریافت حداکثر توکن‌ای استخراج شده، بهتر است هر ۳ ساعت به بازی سرزده و تمامی موارد را دریافت کنید تا حداکثر بهره‌وری در این بازی کسب شود.

همچنین ارتقای آیتم هایی که سطح ۱۵ به بالا دارند نیز در درآمد شما تاثیرگذار بوده و دعوت از دوستان، یکی از موثرترین راهکارها است. با پیروی از این نکات، می‌توانید درآمد خود را افزایش داده و در صورت ورود این توکن به صرافی‌ها، با فروش آن به درآمد خوبی دست پیدا کنید. البته قیمت نهایی توکن‌های این بازی هنوز مشخص نبوده و جوانب احتیاط باید توسط کاربران رعایت شود.

 

سخن آخر

بازی همستر کامبت این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و کاربران ایرانی نیز با انجام آن، به دنبال کسب توکن‌های موجود در بازی هستند. سازنده این بازی قول عرضه توکن آن بر بستر شبکه بلاکچین TON را داده و با اعلام این موضوع، استقبال از این بازی روزانه در حال افزایش است. در این مقاله به ارائه توضیحاتی کامل و جامع در مورد بازی، نحوه ورود به آن و همچنین استراتژی‌های مناسب برای کسب توکن‌های بیشتر برای این بازی پرداخته‌ایم.

 

سوالات متداول (FAQ)

آیا کسب درآمد از پروژه Hamster Kombat امکان‌پذیر است؟
بله، طبق ادعای سازنده بازی، توکن آن در آِنده روی شبکه TON عرضه خواهد شد.

آیا بازی همستر ارتباطی با توکن Hamster با نماد HAM دارد؟
خیر، این بازی یک پروژه متفاوت بوده و هیچ ارتباطی با توکن Hamster ندارد.

چطور سکه‌های خود را برداشت کنیم؟
در حال حاضر گزینه ایردراپ فعال نبوده و پس از فعال سازی، روند برداشت توکن‌ها مشخص خواهد شد.

آیا از چند اکانت برای این بازی می‌توان استفاده کرد؟
در حال حاضر محدودیتی وجود ندارد، اما ممکن است در آینده راهکارهای بازدارنده توسط سازنده بازی استفاده شود.

آیا می‌توان از اتو کلیکر در بازی همستر کامبت استفاده کرد؟
با توجه به امکان شناسایی اتوکلیکر، بهتر است از این کار صرف نظر کنید.

محمود یزدان پناه

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *