آخرهفته چه فیلم‌هایی ببینیم؟ از درب سرخ تا تار تنیدن در جهان موازی

 آخرهفته چه فیلم‌هایی ببینیم؟ از درب سرخ تا تار تنیدن در جهان موازی

آخرهفته چه فیلم‌هایی ببینیم؟ برای یافتن پاسخ به این پرسش جای مناسبی را انتخاب کرده‌اید. در این مقاله فیلم‌هایی که می‌توانند آخر هفته خوبی، برای شما بسازند را فارغ از سبک و امتیازهای منتقدان، معرفی می‌کنیم. فیلم‌هایی که معرفی می‌شوند توصیه دی‌جی‌لند به شما بوده و امتیاز سایت‌هایی مانند IMDb در آن اثرگذار نیستند. ممکن است در مورد امتیازهای داده شده به فیلم صحبت کنیم ولی انتخاب فیلم‌ها بر اساس آنها نیست.

فیلم‌های روز دنیا را با تلویزیون‌های جدید دی‌جی‌لند تماشا کنید: خرید انواع تلویزیون

فهرست پیشنهادی ما از فیلم‌های زیر تشکیل شده است:

 • فیلم Insidious : The red door
 • فیلم Corner Office
 • فیلم Mob King
 • فیلم Spider-Man: Across the Spider Verse

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: فیلم Insidious : The red door 

آخر هفته چه فیلمی ببینیم: فیلم Insidious : The red door

اگر طرفدار فیلم‌های ترسناک هستید به احتمال زیاد با دیدن اسم فیلم مشهور و محبوب Insidious در ابتدای مقاله (آخرهفته چه فیلم‌هایی ببینیم) تصمیم خود را گرفته و باقی گزینه‌ها را بررسی نمی‌کنید. سوال اصلی در مورد فیلم‌های دنباله‌دار این است که آیا موفقیت نسخه‌های پیشین را تکرار می‌کنند؟ آیا ارزش صبر کردن را دارند؟

قسمت The red door به گفته کارگردان مجموعه فیلم Insidious آخرین قسمت بوده و داستان فیلم را به سرانجام می‌رساند. اگر قسمت‌های قبلی این فیلم را ندیده‌اید توصیه می‌کنم که ابتدا چهار فیلم قبلی را تماشا کرده و بعد به سراغ قسمت پنجم و آخر فرانچایز Insidious  بیایید. البته این فیلم ادامه مستقیم شماره دوم مجموعه است زیرا که قسمت سوم Insidious به عنوان یک پیش‌درآمد برای شماره اول در نظر گرفته شده است.

داستان فیلم Insidious : The red door حول محور  شخصیت‌های اصلی فیلم می‌گذرد که به نقش خود برمی‌گردند تا ماجراهای ترسناکی که برای خانواده لمبرت روی داده است را به پایان برسانند. پدر خانواده یعنی جاش لمبرت و پسرش دالتون که به سن دبیرستان رسیده است باید با گذشته و شیاطین خانواده خود رو به رو شوند و یکبار برای همیشه آنرا به پایان برسانند. آنها برای رهایی باید با شیاطینی که پشت درب قرمز مخفی شده‌اند چشم در چشم شوند.

با توجه به داستان قسمت آخر این مجوعه باید پیش‌نیازهای آن که دیدن فیلم‌های گذشته است را پاس کنید؛ پس در نتیجه ممکن است آخر این هفته چندتا فیلم ترسناک برای دیدن داشته باشید.

 • سال اکران : ۲۰۲۳
 • سبک: اکشن – ترسناک
 • بازیگران:  Ty Simpkins – Patrick Wilson
 • کارگردان:  Patrick Wilson

آخرهفته چه فیلم‌هایی ببینیم: Corner Office

آخرهفته چه فیلم‌هایی ببینیم: Corner Office

فیلم Corner Office فیلمی در سبک کمدی سیاه است که زندگی یک کارمند را به بهترین شکل به نمایش می‌گذارد. کارگردان فیلم یعنی آقای Joachim Back بر اساس رمانی به نام The Room این فیلم را ساخته و نگاهی Absurd به نوع زندگی کارمندی داشته است.

داستان فیلم در مورد یک کارمند ساده به نام Orson است که دوست دارد کارهایش را به بهترین شکل انجام دهد و بسیار به کاغذبازی اداری پایبند است. به جز گزارش‌هایی که هر روز می‌فرستد، مدیریت محل کارش چیزی از او نمی‌داند؛ با این حال اورسن بسیار مشتاق است که مراحل ترقی را طی کرده و به بالای زنجیره سازمان برسد. او که تازه وارد سازمان شده است و برای شناخت بیشتر، مشغول گشت و گذار در محل کار جدیدش است با اتاقی رو به رو می‌شود که به او گفته بودند وجود ندارد. ورود به اتاق همه چیز را برای اورسون عوض می‌کند. او در این اتاق به بهترین نسخه خود تبدیل می‌شود. یکی از نقاط قوت فیلم Corner Office بازی درخشان آقای Jon Hamm در نقش Orson است که این فیلم را به یکی از انتخاب‌های فهرست (آخرهفته چه فیلم‌هایی ببینیم) بدل کرده است. اگر خیلی در پی دیدن فیلم‌های اکشن نیستید، فیلم Corner Office می‌تواند یک گزینه جذاب برای شما باشد.

 • سال اکران: ۲۰۲۲
 • سبک: کمدی سیاه
 • بازیگران: Jon Hamm – Danny Pudi – Sarah Gadon
 • کارگردان: Joachim Back

آخر هفته چه فیلم‌هایی ببینیم: فیلم MobKing

آخر هفته چه فیلم‌هایی ببینیم: فیلم MobKing

اگر به فیلم‌های مافیایی و مرتبط به جرم و جنایت علاقه‌مند هستید قطعا فیلم MobKing انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. داستان این فیلم در مورد شخصی به نام Mike White است. مایک بعد آزادی از یک حبس طولانی مدت از زندان رها شده ولی دنیای اطراف وی به شکل شگفت‌آوری توسط تکنولوژی دستخوش تغییر شده است. مایک با ذهنیت مثبت از زندان خارج شده است؛ او می‌خواهد که کسب و کار خود را راه انداخته و شرایط مناسبی را برای خانواده خود فراهم کند. ولی ماجرا یه این ختم نمی‌شود زیرا که مایک قبل از به زندان افتادن برای سازمانی جنایت کار فعالیت می‌کرده و به آن سازمان وفادار بوده است. او که کورکورانه تحت فرمان یک خانواده مافیایی بوده است به زودی متوجه می‌شود که توسط همان خانواده، هدف قرار گرفته و جان خودش و خانواده‌اش در خطر است.

چیزی که فیلم MobKing را به یکی از بهترین گزینه‌های فهرست مقاله (آخر هفته چه فیلمی ببینیم) تبدیل می‌کند شخصیت‌پردازی عالی تمامی کاراکترهاست. کاراکترهایی که باعث می‌شوند حس دوست داشتن و تنفر را به مدت یک ساعت و نیم تجربه کنید. این فیلم تماشاگر را تا لحظه پایان روی صندلی خود نگه می‌دارد.

 • سال اکران: ۲۰۲۳
 • سبک: ثریلر – درام
 • بازیگران:  Ciro Dapagio, Elisabetta Fantone, Celine Alva
 • کارگردان: Jokes Yanes

فیلم Spider-Man: Across the Spider Verse

فیلم Spider-Man: Across the Spider Verse

فیلم  Spider-Man: Into the Spider-Verse یکی از بهترین فیلم‌های انیمیشنی اخیر بود؛ تا حدی که طرفداران آن ترس این را داشتند که شماره بعدی نتواند به خوبی فیلم قبلی عمل کند. فیلم Spider-Man: Across the Spider Verse از معدود دنباله‌هایی است که تازگی و انرژی نسخه قبل را حفظ کرده و حتی آنرا به مرحله‌ای فراتر برده است. بسیاری از طرفداران فیلم‌های ابر قهرمانی و انیمیشن، به این فیلم لقب بهترین فیلم سال را داده‌اند.

داستان خطی فیلم تقریبا مانند اکثر فیلم‌های ابرقهرمانی است. مایلز مورالس با بدست آوردن نیروهایش بعد از نیش عنکبوت، به عنوان مرد عنکبوتی از شهر و مردم محافظت می‌کند. چیزی نمی‌گذرد که با نسخه‌های دیگر خودش در دنیاهای موازی آشنا می‌شود و آنها کنار هم درگیر نبردی سهمگین برای نجات تمامی دنیا می‌شوند.

چیزی که فیلم انیمیشن Spider-Man: Across the Spider Verse را به فیلمی خاص تبدیل کرده، توجه به جزئیات زندگی یک نوجوان است. موضوعاتی از قبیل پا گذاشتن به دوران بزرگسالی و تنهایی منحصر به فردی که به همراه خواهد داشت، برهم خوردن روابط، شناخت و هویت از مضامین اصلی این انیمیشن هستند. انیمیشن جدید اسپایدرمن یکی از  مهم‌ترین پیشنهادهای دی‌جی‌لند در (مقاله آخرهفته چه فیلم‌هایی ببینیم) است.

 • سال اکران: ۲۰۲۳
 • سبک: انیمیشن ابر قهرمانی
 • صداپیشگان: Shameik Moore، Hailee Steinfeld، Brian Tyree Henry، Oscar Isaac
 • کارگردان: Joaquim Dos Santos

بیشتر بخوانید:  بهترین فیلم های آخرالزمانی

سخن آخر

در این مقاله، چهار فیلم در چهار سبک‌های مختلف را معرفی و بررسی کردیم که می‌توانند برای آخر هفته اوقات خوش و متفاوتی را برای شما به همراه داشته باشند. شما بیشتر به چه سبک فیلمی علاقه‌مند هستید؟ نظرات خودتان را با ما درمیان بگذارید.

علیرضا چرمچی

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *