بررسی ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU 74406 WT


برای معرفی ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU 74406 WT بهتر است در ابتدا به ویژگی‌های یک لباسشویی مناسب اشاره کوتاهی داشته باشیم. این معرفی می‌تواند کمک بزرگی برای انتخاب و خرید ماشین لباسشویی پاکشوما باشد. اولین و مهمترین نکته در انتخاب و خرید لباسشویی توجه به استاندارد بودن و رتبه برچسب انرژی آن است. نداشتن استانداردهای لازم می‌تواند مشکلات بزرگی را پس از خرید ماشین لباسشویی برای شما ایجاد کند.

فرض کنید پس از انتخاب محصول مورد نظر و ایجاد تطابق قیمت لباسشویی با بودجه مورد نظرتان، محصولی بدون استاندارد تهیه کنید. مطمئنا باید بعد از مدتی، هزینه‌های بسیاری را تحمل کنید.

 اندازه لباسشویی با توجه به فضایی که شما در اختیار دارید، می‌تواند بسیار مهم باشد. همچنین ظرفیت مهمترین ویژگی بعدی یک لباسشویی مناسب است. تعداد افراد یک خانواده که بناست از این ماشین استفاده کنند؛ تعیین کننده ظرفیت آن خواهد بود. این موارد به صورت پیوسته با یکدیگر در ارتباط هستند. به همین دلیل باید در هنگام خرید ماشین لباسشویی، محصولی را انتخاب کنید که تمامی نیازمندی‌های شما را پوشش دهد.

تعداد برنامه‌هایی که یک لباسشویی دارد بر اساس نیاز شما و بر اساس میزان هزینه‌ای که صرف می‌کنید متفاوت است. برنامه‌های موجود در لباسشویی با توجه به نیازمندی شست‌وشو شما، می‌توانند شرایط بهینه‌ای را فراهم کنند. امکان دارد برای البسه‌ای شست‌وشوی بیشتر یا برای لباسی دیگر آبکشی را در دفعات بیشتر نیاز داشته باشید. پس وجود چنین حالاتی از موارد لازم در ماشین لباس‌شویی مورد نظر شماست.

 در آخر می‌توان گفت ظاهر یک لباسشویی نیز برای برخی افراد ممکن است اهمیت بالایی داشته باشد. در حال حاضر طراحی‌های گوناگونی وجود دارد که تفاوت‌هایی مانند محل قرارگیری در دستگاه، رنگ بدنه، رنگ در، محل قرارگیری دکمه‌، دیجیتال یا آنالوگ بودن پنل را شامل می‌شود.

خرید ماشین لباسشویی

با دی‌جی‌لند بلاگ همراه باشید تا این موارد را در TFU 74406 WT بررسی کنیم.

برچسب انرژی

این برچسب به شما امکان می‌دهد از میزان مصرف برق، آب و همچنین میزان سروصدای دستگاه مطلع شوید. این میزان از  A تا G دسته‌بندی شده است. A کمترین و  G بیشترین هزینه را نشان می‌دهد. رتبه انرژی در این مدل  A+++ است. پس بدون‌شک استفاده از این دستگاه باعث می‌شود هزینه‌های کمتری را در مقایسه با دیگر موارد مشابه پرداخت کنید. همچنین دستگاهی که چنین میزان مصرف انرژِی‌ای دارد، باید از قطعات بهینه‌ای تولید شده باشد.

اندازه و ظرفیت

ظرفیت شستشو۷ کیلوگرم بوده و برای یک خانواده ۴ تا ۶ نفره مناسب است. این دستگاه قابلیت  اضافه کردن لباس حین کار  را دارد.این قابلیت یکی از بزرگ‌ترین مشکلات افراد را برای لباس‌های جا ماندهبرطرف می‌کند. لباس‌هایی که مورد نیاز است و امکان شست‌وشوی تکی آن‌ها هم وجود ندارد. ابعاد این مدل لباسشویی پاکشوما ۵۰۰x600x850 میلی‌متر است.

طراحی لباسشویی پاکشوما

درب این مدل از لباسشویی از جلو باز می‌شود. مزایای این نوع لباسشویی در این است که بهتر و مقرون به صرفه‌تر از ماشین لباسشویی درب از بالا بوده و لزوما قیمت خیلی بالایی ندارند. یک طلق محافظ برای ایمنی روی درب این لباسشویی وجود دارد و از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند.

قیمت ماشین لباسشویی

این لباسشویی استخراج رطوبت در چرخش مدور، زمان خشک کردن و صرف انرژی را کاهش می‌دهد. به نظر می‎رسد به طور کلی ماشین‌های لباسشویی در از جلو صدای کمتری تولید می‌کنند.

پاکشوما مدل TFU 74406 WT صفحه نمایش نیز دارد. این صفحه نمایش LED بوده و از روی آن می‌توانید وضعیت شستشو را کنترل کنید. تجهیز این لباسشویی به ورودی مستقل آب سرد و گرم برای صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار مناسب است.

برنامه‌های لباسشویی پاکشوما مدل TFU 74406 WT

در این لباسشویی ۱۶ برنامه اصلی  به علاه پنج برنامه کمکی وجود دارد. این محصول دارای قابلیت شست‌وشوی لباس کودک است که همین ارزش مناسبی به آن می‌دهد. از آنجا که بهداشت کودکان بسیار اهمیت دارد و باید در بهترین شرایط سلامتی باشند، چنین برنامه‌ای کمک بزرگی به سلامت کودکان است.

همچنین این مدل دارای قفل کودک است به این ترتیب کودکان دیگر نمی‌توانند به طور اتفاقی شستشو را دچار وقفه کنند. تنوع رنگی این لباسشویی شامل رنگ سفید و نقره‌ای می‌شود که از رنگ‌های محبوب و پرمصرف لوازم خانه به شمار می‌روند. سرعت چرخش موتور  ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU 74406 WT حدود ۱۴۰۰ است.

شست و شوی سریع  (Quick Wash)

وقت کم در زندگی روزمره ما سبب نیازمان به بالا بردن سرعت انجام امور است. شستن لباس‌ها  نیز از این قاعده مستثنا نیست. خصوصا اگر شما فرزند داشته باشید این نیاز بیشتر حس می‌شود. شست‌وشوی سریع در این مدل علاوه بر شست‌وشوی سریع، سبب می‌شود از آب و برق کمتری استفاده شود. مهمترین مورد درباره شستشوی سریع این است که در حالی که این کار با سرعت بیشتری انجام می‌شود، ولی از کیفیت شست‌وشو و نظافت کاسته نمی‌شود.

خرید ماشین لباسشویی پاکشوما

سایر برنامه‌ها ماشین لباسشویی پاکشوما مدل TFU 74406 WT

قابلیت تاخیر در زمان شروع شستشو۱ تا ۲۴ساعت DELAY

 قابلیت آبکشی اضافه البسه EXTRA RINSE

 قابلیت تنظیم دمای آب (۲۰درجه تا ۹۰ درجه سانتیگراد)  TEMP

قابلیت تنظیم سرعت دور خشک کن (۶۰۰ تا ۱۴۰۰دور بر دقیقه) SPIN

قابلیت اضافه یا کم کردن البسه بعد از آغاز شستشو ADD GARMENT(RELOAD)

برنامه شستشوی اقتصادی البسه نخی و کتان (مقرون به صرفه) COTTON ECO

برنامه شستشوی ملحفه و روتختی DUVET

برنامه شستشوی البسه حجیم و ضخیم BULKY

برنامه شستشوی البسه رنگی COLOR WEAR

برنامه شستشوی خودکار دیگ DRUM CLEAN

برنامه شستشوی البسه ورزشی Sport Wear

اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار