دستگاه‌های سامسونگ خود را در حالت آفلاین با اپلیکیشن SmartThings Find پیدا کنید

 دستگاه‌های سامسونگ خود را در حالت آفلاین با اپلیکیشن SmartThings Find پیدا کنید

جدیدترین خدمات شرکت سامسونگ به نام SmartThings Find معرفی شد. این ویژگی به کاربران کمک می‌کند همه دستگاه‌های گلکسی خود را به روشی ساده و سریع مکان‌یابی کنند. رونمایی از SmartThings Find پس از آن انجام شد که شش میلیون نفر در کره جنوبی، انگلستان و آمریکا برای استفاده اولیه از آن ثبت‌نام کردند. این سرویس قرار است در دستگاه‌هایی با اندروید ۸ و بالاتر قابل اجرا باشد.

اپلیکیشن SmartThings Find و پیدا کردن دستگاه‌های بیشتری 

وقتی روند کوتاه ثبت نام در SmartThings را کامل کنید، این خدمات می‌تواند به یافتن گوشی‌های هوشمند، تبلت و ساعت هوشمند و حتی دستگاه‌های کوچک‌تری مانند هدفون‌ها هم به شما کمک کند. چه گوشی نوت ۲۰ اولترای خود را روی کاناپه خانه جا گذاشته باشید، هدفون گلکسی Buds Live را روی یکی از میزهای دفتر کارتان جاگذاشته باشید یا ساعت هوشمند گلکسی Watch 3 را در جایی آن‌قدر مطمئن گذاشته باشید که حتی خودتان هم یادتان نمی‌آید کجا بود، اینجاست که SmartThings Find به کمک شما می‌آید تا به راحتی محل آن‌ها را پیدا کنید.

 

SmartThings Find

 

 

اپلیکیشن SmartThings Find سامسونگ چگونه کار می‌کند؟

با استفاده از خدمات SmartThings Find شما می‌توانید دستگاه گم شده را حتی در زمانی که به اینترنت وصل نیست هم پیدا کنید. اکنون در اپلیکیشن SmartThings کاربران می‌توانند تعیین کنند که به شکلی کاملا امن از دستگاه خودشان به دیگران برای یافتن دستگاه گلکسی‌شان کمک کنند.

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی گوشی Nothing Phone 1

این اپلیکیشن برای یافتن دستگاه گلکسی شما از بلوتوث کم مصرف (BLE) و فناوری‌های فوق پهن باند استفاده می‌کند. نقشه‌ها و صدا نیز شما را راهنمایی می‌کنند تا دستگاه‌تان را پیدا کنید. سامسونگ می‌گوید دستگاه برای مدت ۳۰ دقیقه می‌تواند یک سیگنال BLE را تولید کند که توسط دیگر دستگاه‌ها دریافت می‌شود.

شما می‌توانید از اپلیکیشن جدید سامسونگ برای ارسال این سیگنال به دستگاه‌های گلکسی گم شده در اطراف استفاده کنید. دستگاه شما وقتی سیگنال را دریافت کند؛ سرویس موقعیت‌یابی مکانی فعال می‌شود. سپس سرور سامسونگ آن را به شما اطلاع خواهد داد.

 

SmartThings Find

 

 

شما می‌توانید انتخاب کنید زمانی که به دستگاه نزدیک می‌شوید از آن صدای زنگ بلند شود یا از گزینه‌ جستجوی مبتنی بر واقعیت افزوده استفاده کنید که هنگام نزدیک شدن به دیوایسی که به دنبالش هستید؛ با رنگ‌های گرافیکی به شما علامت داده شود. البته نگران نباشید٬‌ موقعیت دیوایس کاربر فقط برای خود او به نمایش در می‌آید. همچنین داده‌ها رمزنگاری و محافظت می‌شود.

سامسونگ می‌خواهد چنین راه حلی را با معرفی تگ‌های ردیابی گسترش دهد. بنابراین شما می‌توانید در آینده به جز دستگاه‌های گلکسی سایر لوازم گم شده‌ خود را نیز با استفاده از تگ‌های ردیابی سامسونگ پیدا کنید.

عرضه: سامسونگ در اوایل سال بعد این قابلیت را تقویت کرده و به رهگیری تگ مجهز می‌کند تا نه تنها در یافتن دستگاه‌های گلکسی که در پیدا کردن دیگر دستگاه‌ها هم به شما کمک کند.

خرید انواع گوشی سامسونگ از فروشگاه دی جی لند

حسنا پرویزی

مطالب مرتبط