ایرپادز ۳ یک به روز رسانی ارزشمند

ایرپادز ۳ اپل، آخرین ایربادز ارائه شده توسط کمپانی اپل، به تازگی راه خود را به بازار پیدا کرده است. تمامی به روز رسانی‌ها دراین محصول تازه، تغییراتی هستند که در کاربری AirPods 3 تاثیرات مثبتی برجا گذاشته‌اند.

 این تغییرات باعث شده تا خرید ایرپادز ۳ برای طرفداران اپل یک خرید با ارزش باشد.

AirPods 3

طراحی ایرپادز ۳

از نظر طراحی فرق عمده‌ای با نسخه‌های قبلی خود ندارد. همچنان طراحی بسیار ساده گرایانه و در اصطلاح مینیمال است. رنگ سفید تنها انتخاب کاربران خواهد بود. پایه‌های AirPods 3 از مدل‌های پیشین کوتاه‌تر شده که ظاهرش را به نوعی شیک‌ترکرده است.

برخلاف ایرپادز ۲، خبری از سرهای لاستیکی قابل تعویض نیست. زیرا که طراحی سر این محصول حالت نیمه باز دارد. این خبر خوبی برای افرادی است که از هندزفری‌های داخل گوشی راضی نیستند. ولی ایزوله نبودن کامل صدا می‌تواند یک خبر بد باشد.

می‌توان گفت که تقریبا هر اتفاقی که در اطراف شما در حال وقوع است را می‌شنوید. ایرپادز ۳ کمی دچار نشتی صدا است. شاید فرد کنار شما در تاکسی صدای موزیک شما را تشخیص بدهد. البته طوری طراحی شده تا صدا را به صورت مستقیم وارد کانال گوش کند. اگر به این شکل نبود، حتما نشت صدا بیشتر هم می‌شد.

ایرپادز ۳ به خاطر وزن سبکی که دارد در گوش بسیار راحت است.در واقع وزن هر گوشی ۴٫۲۸ گرم است. به خاطر طراحی ارگونومیک، کاربران با گوش‌های کوچکتر هم می‌تواند به راحتی از ایرپادز ۳ استفاده کنند.

در آزمایش‌هایی که روی AirPods 3 انجام دادیم، مشخص شد که این محصول به راحتی از گوش نمی‌افتد.

ایرپادز ۳ در برابر قطرات کوچک آب و عرق به لطف امتیازدهی IPX4 مقاوم است. این مقاومت برای کیس ایزپادز ۳ نیز در نظر گرفته شده است.

با گشودن در کیس، یک LED کوچک به رنگ سبز دیده خواهد شد که به نشانه شارژ کامل است. اگر به رنگ نارنجی بود به معنای نصف بودن شارژ و اگر سفید چشمک‌زن بود، آماده جفت شدن با گوشی شماست.

AirPods 3

قابلیت لمسی پایه ایرپادز

پایه‌ها به سنسورهای حساس به لمس مجهز شده‌اند. درست مانند ایرپادز پرو می‌توانید موزیک خود را با فشار دادن پایه‌ها کنترل کنید.

به هنگام استفاده متوجه می‌شویم که تا چه اندازه سنسورها سریع و بی خطا عمل می‌کنند. صدای کلیکی که به هنگام لمس پایه می‌شنوید به این معناست که لمس شما به درستی نتیجه داده است. اگرمانند ایرپادزپرو از قابلیت هپتیک فیدبک برخوردار بود، می‌توانست جذاب‌تر باشد ولی مطمئنا مشکلی نیست که از ارزش خرید این محصول کم کند.

متاسفانه هیچ راهی برای کنترل صدای موزیک از روی خود ایرپادز ۳ وجود ندارد. ناچار می‌بایست برای انجام این کار از سیری استفاده کنید یا از طریق گوشی به حجم صدای دلخواه خود برسید.

AirPods 3

عملکرد صوتی ایرپادز ۳

عملکرد AirPods 3 برای اپل به مفهوم قدمی رو به جلو است. اینبار اپل با دیافراگم‌های شخصی سازی شده، برای کاهش هرچه بیشتر نویزها قدم به میدان گذاشته است. با بهره‌مند بودن از یک آمپلیفایر داینامیک، بیس موزیک قدرت بیشتر و فرکانس‌های بالا شفافیت بیشتری خواهند داشت. دامنه فراکانسی بیس در ایرپادز ۳ به مراتب از ابرپادز ۲ بهتر و دقیق‌تر است.

به لطف یک اکولایزر تطبیق پذیر، ایرپادز ۳ قابلیت تنظیم کردن موزیک به سلیقه کاربر را دارد. این اکولایزر به صورت زنده موزیک را به دلخواه شما تنظیم می‌کند.

تفکیک صدا تقریبا بی‌نقص است. سازهای موجود در موزیک به راحتی قابل تشخیص هستند. دامنه‌های فرکانسی در ایرپادز ۳ تناسب فوق العاده‌ای دارند.

 میکروفون  ایرپادز ۳ با داشتن لایه‌ای آکوستیک و عایق مانع ورود صداهای مزاحم، از جمله صدای باد به هنگام رانندگی می‌شود.

عمر باتری

باتری ایرپادز ۳ نسبت به مدل‌های پیشین بهبود یافته است. البته این بهبود به دید شما بستگی دارد. ایرپادزها از سال ۲۰۱۹ عم باتری ۲۴ ساعتی را در تبلیغات خود به نمایش گذاشته‌اند. این مقدار بدون در نظر گرفتن عمر باتری کیس، این مقدار به ۵ ساعت استفاده مداوم می‌رسد. درحالی که ایرپادز ۳ عمر باتری خود را که شامل کیس نیز می‌شود، ۳۰ ساعت تخمین زده است.

گوشی‌ها بدون در نظرگرفتن کیس تا ۶ ساعت گوش دادن به موزیک و ۴ ساعت مکالمه را پشتیبانی می‌کنند.

AirPods 3

اتصالات ایرپادز ۳

جای تعجب نیست که AirPods 3 بهترین عملکرد را با اتصال به محصولات اپل، به نمایش می‌گذارد. به راحتی با فشار تنها یک دکمه به گوشی‌های اپل، آیپد و مک بوک متصل می‌شود.

 با داشتن قابلیت به اشتراک گذاری صدا، می‌توان موزیک را بین ایرپادزهای دیگر اپب به اشتراک گذاشت. همچنین دارای یک سنسور است که موقعیت گوشی‌ها را حس می‌کند. برای مثال اگر گوشی‌ها خارج از گوش باشند، موزیک پخش نخواهد شد. به این شکل از هدر رفتن باتری جلوگیری می‌شود.

 ارزش خرید AirPods 3

مزایا:

کیفیت صدای فوق العاده

استفاده آسان

طراحی راحت

معایب:

نداشتن سیستم active noise canceling

اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.