بهترین نرم‌افزارهای اندروید در ۲۰۲۱ (قسمت دوم)

در قسمت قبلی، چند مورد از بهترین نرم‌افزارهای رایگان اندروید را بررسی کردیم و در ادامه به معرفی و بررسی چند اپلیکیشن دیگر می‌پردازیم.

بهترین نرم‌افزارهای اندروید در2021

نرم‌افزار Pexels

این اپلیکیشن پایگاه اطلاعات کاملی از عکس‌های مختلفی است که می‌توانید به هر منظوری، حتی به منظور استفاده در تبلیغات از آن‌ها استفاده کنید. در صورت استفاده از تصاویر، نرم‌افزار کاملا دوستانه از شما می‌خواهد که اسم نرم‌افزار را بنویسید تا به شناخته شدنش کمک کرده باشید؛ ولی اجباری در کار نیست.

با به کارگیری کلمات کلیدی مورد نظرتان یا گشتن در نرم‌افزار، می‌توانید به راحتی تصاویری که به اصطلاح ترند شده‌اند را بیابید. می‌توانید پروفایل عکاس اثر را دنبال کنید تا عکس‌های جدیدش را از دست ندهید.

اگر خودتان عکاس هستید، می‌توانید پروفایل خود را ایجاد کرده و عکس‌هایتان را بارگذاری کنید. Pexels قابلیت ذخیره عکس‌های مورد علاقه کاربر را نیز به صورت درون برنامه‌ای دارد.

اگر تصویری را دوست دارید، لزوما نیازی نیست که آن را دانلود کنید. حتی می‌شود از آن‌ها به عنوان تصویر پس زمینه گوشی استفاده کرد. این نرم‌افزار پلتفرمی برای به اشتراک‌گذاری تصاویر و استفاده از آن‌هاست.

نرم‌افزارهای اندروید

SketchBook یکی از بهترین نرم‌افزارهای طراحی

اپلیکیشن اسکچبوک جدید نیست. ولی به تازگی استفاده از امکاناتش کاملا رایگان شده است و ارزش معرفی را دارد. این نرم‌افزار با استفاده از ۱۳۰ نوع قلم، صفحه‌هایی با قابلیت شخصی‌سازی، خطکش‌های گوناگون و قابلیت وارد کردن عکس با کیفیت بالا به یکی از بهترین نرم‌افزارهای طراحی و نقاشی بدل شده است.

نرم‌افزار Sketchbook توسط شرکت مشهور Autodesk سازنده نرم‌افزارهایی مثل AutoCAD  است. پس کیفیت بالایش جای شگفتی ندارد. ناگفته نماند که این نرم‌افزار از ویرایش لایه‌ای، پشتیبانی می‌کند.

اپلیکیشن اندروید

نرم‌افزار Second Everyday : Video Diary ثبت یک ثانیه از هر روز

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید روزی یک ثانیه از زندگی را به ثبت رسانده و در آخر آن‌ها را کنار هم بگذارید تا به یک ویدیو کامل از یک دوره از زندگیتان تبدیل شود. در نهایت ویدیویی که به دست می‌آید، ارزش معنوی بسیار زیادی خواهد داشت. قابلیت اضافه کردن متن به ویدیو به عنوان یک یادداشت و ابزارهای ویرایش از توانایی‌های این نرم‌افزار است.

بهترین اپلیکیشن

نرم‌افزار Photo Map

این اپلیکیشن یک نقشه جهان است که به سادگی عکس‌های شما را در مکانی که آن‌ها را ثبت کرده‌اید، روی نقشه نشان می‌دهد. کنار عکس‌های کوچک روی نقشه یک عدد ثبت شده که تعداد عکس‌های آن آلبوم را اعلام می‌کند.

تغییر شمایل نقشه یا دید ماهواره‌ای از جمله گزینه‌های قابل شخصی‌سازی برنامه است. در کل این نرم افزار ایده جذابی برای جدا کردن دسته‌بندی عکس را ارائه داده است.

اندروید و IOS

نرم‌افزار : Big Bang AR دیدن آغاز جهان

همیشه در مورد روز تولد جهان هستی شنیده یا خوانده‌ایم، ولی هرگز آن را ندیده‌ایم. با Big Bang AR می‌توانید نظاره‌گر آن باشید. به نزدیک ۱۴میلیون سال پیش سفر کرده، انفجار عظیم و به وجود آمدن زمین را ببینید.

به وسیله تکنولوژی واقعیت افزوده و چرخاندن دوربین گوشی و نگاه کرده به اطراف، جهان در دست شما قرار می‌گیرد. می‌توانید با زدن روی چیزهایی که مشاهده می‌کنید، اطلاعات مربوط به آن‌ها را دریافت کنید. این سفر زیبا به گذشته توسط بازیگر معروف هالیوود Tilda Swinton روایت می‌شود.

شاید در گذشته خرید گوشی یا استفاده از آن فقط راه‌حلی فوری برای برقراری تماس بود؛ اما امروزه شما با پرداخت قیمت گوشی به دنیایی متفاوت و گسترده دسترسی پیدا می‌کنید.

اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار