GTA 6 در راه است: راکستار تایید کرد

GTA 6 در راه است: راکستار تایید کرد، GTA 6 به زودی به بازار عرضه می شود.

کمپانی مشهور  راکستار برای اولین بار  تایید کرد که بازی مورد انتظار GTA 6 در دست تهیه است. این کمپانی بازی ساز  که عناوین بزرگی مانند Red Dead Redemption  و GTA را در کارنامه خود دارد، این خبر خوشحال کننده را در اکانت twitter خود و همچنین در یک  مقاله‌ اعلام کرد. در این مقاله آمده است:

با توجه به مدت طولانی حضور GTA V برای بسیاری از شما سوال پیش آمده که آیا شماره بعدی در راه خواهد بود یا خیر.  ما با خوشحالی اعلام می‌کنیم که این بازی در دست تهیه است.

ما با آغاز هر پروژه سعی داریم که به سطحی فرای آنچه تا کنون رسیده‌ایم، دست پیدا کنیم.

از طرف کل تیم راکستار به خاطر تمامی حمایت‌هایتان از شما سپاسگذاریم منتظر روزی هستیم که بتوانیم اخبار و جزئیات بیشتری را با شما در میان بگذاریم. منتظر یم که با شما در آینده قدم بگذاریم. اخبار تازه‌تر را در رسانه‌های مرتبط با راکستار پیگیری کنید.

GTA 6

GTA6 یک عنوان حتمی است.

هنوز تاریخی قطعی برای انتشار این بازی پرطرفدار اعلام نشده است. ولی با توجه به گفته راکستار، تیم توسعه بازی با تمام قدرت خود در حال ساخت بازی است و می‌بایست منتظر یک بازی منحصر به فرد از این کمپانی باشیم زیرا که وعده راکستار چیزی فرای قابلیت‌های فعلی کمپانی بوده کخ نشانه بسیار خوبی است. در واقع GTA 6 اولین بازی مدرن و نسل نهمی راکستار خواهد بود.

 طرفداران این بازی حدود یک دهه است که منتظر  شماره جدید GTA هستند. راکستار سابقه خوبی در  ارائه بازی‌های به یادماندنی با قابلیت ماندگاری طولانی دارد. به همین خاطر انتظار بازی دوستان از  GTA 6 بسیار بالا است.

با اینکه ساخت این عنوان به صورت رسمی تایید شده ولی برای انتشار آن راهی طولانی در پیش است. فعلا طرفداران GTA  می‌توانند پنجمین شماره را در کنسول PS5 به صورت تقویت شده، دوباره تجربه کنند.

اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار