آیفون۱۳ ممکن است یک ترابایت حافظه داخلی داشته باشد

آیفون۱۳

یکی از موارد مورد علاقه بسیاری از افراد، خرید گوشی آیفون است. این کار با ورود گوشی‌های جدید اپل، قدریت بیشتری می‌گیرد. اامروز به بررسی اطلاعات خارج شده از این شرکت در خصوص آیفون ۱۳ می‌پردازیم. برخی از مدل‌های سری آیفون۱۳ ممکن است یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی داشته باشند. خبر خوب برای طرفداران اپل که از گوشی خود برای کار استفاده می‌کنند یا می‌خواهند برنامه‌های زیادی در دسترس داشته باشند. 

این خبر تا این لحظه قطعی نیست بلکه شایعاتی است که از کانال YouTube FrontPageTech درز پیدا کرده است که طبق آن آیفون۱۳ پرو و احتمالا ۱۳پرو مکس در مرحله آزمایش است. این کانال ادعا می‌کند که در حال حاضر فقط نمونه‌های اولیه موجود است و هنوز هیچ تایید رسمی از طرف اپل وجود ندارد.

شایان ذکر است که Jon Prosser، رئیس اطلاعات کانال YouTube شایعاتی را به اشتراک گذاشته است که هیچکدام تایید نشده‌اند. بر اساس اخبار این منبع ادعا می‌کند که اپل هنوز در تلاش است تا اندازه ناچ آیفون ۱۳ را کاهش دهد.

خرید آیفون۱۳

یک چشم‌انداز عالی از آیفون۱۳ برای حرفه‌ای‌ها

اگر آیفون۱۳ پرو واقعا دارای یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی باشد؛ برای حرفه‌ای‌هایی که از این تلفن هوشمند برای تجارت خود استفاده می‌کنند؛ بسیار مفید خواهد بود. به عنوان مثال عکاسان و فیلم‌سازان که از آیفون‌های خود استفاده می‌کنند؛ فضای پیشنهادی دو برابر سری قبلی را دارند.

مطمئنا کاربران مورد نظر همیشه می‌توانند از درایوهای ابری یا اکسترنال استفاده کنند. کسانی هستند که ترجیح می‌دهند به طور مستقیم از تلفن هوشمند خود استفاده کنند.

علاوه بر این به جز آیپد پرو اکثر آیپدها با حجم ۱ ترابایت موجود نیستند. این کنجکاوی را برمی‌انگیزاند که اپل تصمیم گرفته است این ویژگی را به صورت قالب در تلفن‌های هوشمند و نه در تبلت‌های میان رده قرار دهد. مسلما، این شرکت از نظر فضای ذخیره‌سازی در تلفن‌های هوشمند به جای تبلت‌ها، تقاضای قابل توجه‌تری داشته است.

انتظار می‌رود که سری آیفون۱۳ در پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار شود. بنابراین باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا صحت بی‌احتیاطی‌های این مقاله را بفهمیم. قبل از آن ما مطمئنا درز شایعات دیگری را خواهیم دید.

در مورد آیفون ۱۳ بیشتر بخوانید

منبع: pocketnow

اشتراک‌گذاری:
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار